کوچینگ موفقیت ۱۳۹۹/۳/۲۶ ۱۵:۲۷:۰۴

کوچینگ چیست؟

تاحالا شده در زمان هایی از زندگی شخصی یا کاری یا هر موضوع دیگه ای خسته،کلافه،خشمگین و افسرده و سردرگم باشید که خدایا الان با این مشکلات پیش اومده زندگیم چیکار کنم که حالم بهتر بشه و راه حل درست رو پیداکنم و به نتیجه دلخواه برسم؟خدمات کوچینگ وداشتن یه کوچ یا مربی خصوصی تو این زمان ها بهترین گزینه ای که می تونه شما را از سردرگمی نجات بده و با دقایقی گفتگو به کمک یکدیگر آرامش و آسایش رو در زندگیتون رقم بزنید.

فرآیند کوچینگ موفقیت

فرآیند کوچینگ موفقیت به این ترتیب است که کوچ(مربی) به کوچی(مراجع) کمک میکنه که راه حل درست را در درون خودش پیدا کنه در واقع  کوچ با طرح پرسش های خوب،درست و بجا به زایش افکار کوچی کمک می کند تا خود طرف راه حل درست را پیدا کند دلیل آن هم اینست که بهترین متخصص زندگی هر کسی تنها خودش می باشد.

در واقع کار کوچ شناساندن نقاط قوت کوچی است

کوچینگ

چرا آموزش و داشتن کوچ (مربی) اینقدر مهم است؟

چرا برای آموزش زبان انگلیسی و عربی و……ما به دنبال یک مربی برای خود یا فرزندان خود هستیم اما برای کسب مهارت های زندگی دنبال یک مربی که خودش قبلا تمام آموزش های مهارت های زندگی و بهبود فردی را گذرانده است نباشیم.آمار طلاق و اعتیاد و ورشکستگی و بی پولی وخودکشی و افسردگی نشان داده است که هر انسانی در قرن حاضر به کسب مهارت های زندگی و داشتن یک مربی درکنار خود بیشتر از هر چیز دیگری نیازمند است.

ثبت نام کوچینگ

ثبت نام کوچینگ

ما از صبح که بیدار می شویم تا آخر شب ناخودآگاه در حال پرسش از خود هستیم:

بطور مثال:امروزچی بپوشم؟ چی بخورم؟چه کاری انجام دهم؟چرا هیچ چیزی مرا خوشحال نمی کند؟چراهیچکس منو دوست ندارد؟چرا اینقدر خوبی می کنم باز دیگران بدی می کنند؟چرااینقدر من بدبختم؟چرا اینقدر من تنهام؟چرا با این همه کار و تلاش باز اینقدر من بی پولم؟چرا………….؟

اگر نوع سوال پرسیدن خودمون را تغییر دهیم،زندگیمان هم تغییر می کند!

سوالات مثبت نتایج مثبت به همراه دارد

بجای سوالات منفی باید سوالات مثبت از خودمون بپرسیم که چه کارهایی می توانم انجام دهم تا خوشحال تر،شادتر،دوست داشتنی تر،خوشبخت تر،پولدارتر شوم؟

نمونه سوالات قدرتمندی که هر انسانی باید از خودش پرسش کند:

 • نسبت به سه سال گذشته آیا خوشتیپ تر شده ام یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا درآمدم بیشتر شده است یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا سلامت جسمی ام بهتر شده است یاخیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا روابطم با خودم و اطرافیانم بهتر شده است یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته رضایت و خوشنودی ام از زندگی بیشتر شده است یا خیر؟

در واقع کار کوچ در کوچینگ موفقیت با طرح سوالات درست وبجا به شناساندن نقاط قوت کوچی کمک می کند و به او کمک می کند تا کلاف سردرگم زندگی خودش را پیدا کند.

چهار مرحله اصلی کوچینگ موفقیت

 1. مشخص کردن مسئله واقعی کوچی
 2. تعیین اینکه الان در چه شرایطی قرار دارد
 3. تعیین اینکه می خواهد به چه شرایطی برسد
 4. ودرآخر اینکه چطور می خواهد به وضعیت دلخواهش برسد
کوچینگ بهبود فردی

کوچینگ

لایف کوچینگ چیست؟

لایف کوچینگ یا کوچینگ فردی(مربی زندگی) یکی از انواع کوچینگ است که کوچ به کوچی کمک می کند تا به اهداف شخصی که برای خودش مشخص کرده است برسد.همه انسانها دوست دارند نسبت به روزهای قبل خودشان رشد بیشتری داشته باشند و درجا نزنند ودر این مسیر گاهی دچار سردرگمی می شویم  و تمرکزمان را ازدست می دهیم که چه کارهایی انجام بدهیم وچه کارهایی انجام ندهیم ودچار احساسات خشم و ترس و خجالت وناامیدی می شویم و درآن لحظه نمی دانیم که واقعا چه کاری انجام دهیم.

هرانسان هوشمندی در عصر حاضر به کوچ نیاز دارد

هرورزشکار یا هنرمند یا هر انسان موفقی که می بینید فردی را به عنوان کوچ در کنارش داشته است،کسی که به شما کمک کندبتوانید آنطور که دیگران شما را می بینند،خودتان را ببینید ،در آن لحظات بودن یک مربی درکنار شما می تواند کمک بزرگی برای شمادر مسیر زندگی باشد، مربی که احساسات شما را درک می کند و بدون هیچ قضاوتی با صبوری کامل به صحبت های شما گوش فرا می دهد و  با پرسش های درست کمک می کند در آن لحظات سختی که دچار خشم و ناامیدی و ترس شده اید وکلاف زندگیتان از دستان خارج شده است را با امید و خوشحالی و شهامت  و احساس عالی جابجا کنید و راه درست را پیدا کنید.

مراحل لایف کوچینگ

ابتدا کوچی یا مراجع به کوچ یا مربی مراجعه می کند و جلسه آغازین را با هم برگزار می کنند، یاتلفنی یا حضوری و کوچی مسئله یا هدف خودش را برای کوچینگ مطرح می کند و سپس کوچ و کوچی یکدیگر را ارزیابی می کنند که از جلسه آغازین نسبت به هم حس خوب و ارتباط موثری گرفته اند یا خیر  و اینکه کوچی چقدر فرد اهل اقدام و عمل می باشددر صورت ایجاد حس خوب و ارتباط موثر و انگیزه لازم برای کوچینگ دارد. به این نتیجه می رسند که همکاری خودشان را ادامه دهند و قرارهای هفتگی خودشان را فیکس می کنند.

و هر هفته کوچی قرار ها و اقداماتی را که انجام داده است را برای کوچ خودش مطرح می کند  و کوچ با مهارت های خودش مانند گوش دادن و طرح سوالات خوب و بازخورد به کوچی کمک می کند اگر مشکلی داشته باشد با طرح سوالات خوب راه حل درست را پیدا می کند. سپس قول و قرار های جدید تا هفته ای دیگر.

برخی از مواردی که در لایف کوچینگ بررسی می گردد:
 • آموزش هدف گذاری صحیح و اصولی در زندگی
 • آموزش بالا نگه داشتن انگیزه و ارداه در زندگی
 • کشف رسالت زندگی خودتان
 • بوجود آوردن عادت های جدید در زندگی
 • شناخت تیپ شخصیتی خودتان و دیگران
 • رفع خجولی در زندگی
 • همسرداری موفق
 • کنترل  و مدئیریت خشم خود ودیگران
 • حل تعارض های زندگی
 • آموزش جدول برنامه ریزی هفتگی،ماهیانه و سالیانه زندگی موفق
 • آموزش تصویرسازی ذهنی اهداف خواسته ها
 • آموزش صحیح استفاده ازجملات تاکیدی مثبت
 • آموزش هوش مالی و ثروت: نحوه آموزش پس انداز،ذخیره مالی تفریح و گردش،ذخیره مالی تهیه نیاز پوشاک و خوراک،ذخیره مالی برای امورات خیرومعنوی ……
 • مثبت اندیشی و رهایی از افکار منفی

کوچینگ موفقیت

بیشتر افراد به من می گویند مطالبی که در مورد ایجاد تغیرات مثبت در زندگی می گویم بیش از حد ساده است و آن ها را از پیش می دانند،من هم می گویم بله و شرط می بندم به هیچکدام از آن ها عمل نمی کنید!

کوچینگ فن بیان و سخنرانی

کوچینگ فن بیان و سخنرانی

کوچینگ فن بیان و سخنرانی

فن بیان و سخنرانی ازمهمترین مهارت هایی می باشد که هر انسانی در قرن حاضر باید به آن مسلط باشد چه در مدرسه و بخصوص دانشگاه و جلسات محل کار  و مجالس وجمع های خانوادگی بسیار نیازمند می باشد. از زبان خیلی از دانشجویان و کارمندان ارشد و مدیران خیلی از شرکت ها و اداره جات شنیده ام که به دلیل نداشتن فن بیان و سخنوری نمی توانم در خیلی از جلسات و جمع ها شرکت کنم و ایده های خودم را آنجا پرزنت کنم.بنا به همین شواهد و دلایل داشتن یک مربی فن و بیان و سخنرانی به شما کمک می کند که در تمام جلسات و جمع ها به راحتی سخنرانی کنید و با فن بیان و سخنرانی عالی بدرخشید.

اگر می خواهید با اطرافیان خود ارتباط خوبی برقرار کنید و روابط عمومی خوبی داشته باشید و دیگران از صحبت کردن شما لذت ببرند باید شما فن بیان خوب و عالی داشته باشید و کوچینگ فن و بیان و سخنرانی کمک می کند شما در هر جمعی بدرخشید.

برخی از مواردی که در کوچینگ فن بیان و سخنرانی بررسی می گردد:

 1. مدیریت ترس و استرس از سخنرانی
 2. تکنیک های صداسازی
 3. تکنیک رفع خجولی و کم حرفی
 4. آداب و معاشرت
 5. اسلایدسازی سخنرانی
 6. نوشتن متن سخنرانی
 7. پیکربندی سخنرانی و………

شرایط برگزاری جلسات تمامی کوچینگ ها (لایف کوچینگ-فن بیان و سخنرانی-بهبود فردی)

 • حضوری،تلفنی،تصویری درشبکه های اجتماعی واتساپ و ایمو
 • مدت زمان هر جلسه نیم ساعت تا یکساعت
 • هر کوچینگ سه الی شش ماه می باشد
 • ساعت و روز آن با هماهنگی طرفین می باشد

در صورتی که علاقمند به استفاده از خدمات کوچینگ موفقیت هستید مشخصات خود را در فرم زیر پر نمایید تا در اسرع وقت با شما جهت برگزاری جلسه آغازین تماس گرفته شود.

بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام بدهید، سرمایه گذاری روی خودتان است

مبلغ سرمایه گذاری خدمات کوچینگ

🔵مبلغ سرمایه گذاری اصلی دوره لایف کوچینگ(مهارت های زندگی،توسعه فردی) ۱۰جلسه ۱۰ ساعت ۱،۷۰۰،۰۰۰ تومان    اما با احتساب %۵۰ تخفیف ثبت نام زودهنگام :

۸۵۰،۰۰۰ تومان   

🔴کوچینگ فن بیان و سخنرانی ۷ جلسه ۷ ساعت مبلغ اصلی۱،۷۰۰،۰۰۰تومان بااحتساب ۵۰% تخفیف ثبت نام زودهنگام:

۸۵۰،۰۰۰ تومان

ثبت نام کوچینگ

ثبت نام کوچینگ

کوچینگ

آیا خدمات کوچینگ خدمات گرانی است؟

در مقایسه با چه نوع خدماتی باید به این سوال پاسخ دهیم آیا آموزش زبان انگلیسی خدمات گرانی است؟آیاثبت نام فرزندانمان در یک مدرسه فوتبال آموزش گرانی است؟آیا ثبت نام در مدرسه غیرانتفاعی گران است؟ آیا آموزش مهارت رانندگی خدمات گرانی است آیا کسب مهارت شنا یا هر آموزش دیگری گران است؟آیا خرید پوشاک و خوردن فست فود در طول یکسال خدمات گرانی است؟

و مهمتر اینکه چقدر بر روی فکر و روح وجسم خودتان می خواهید سرمایه گذاری کنید بی شک مهمترین نیاز هر انسان در قرن حاضر برای پیش گیری از خیلی بیماری های روحی و روانی و مشکلات زندگی نیاز به یک مربی در کنار خودتان می باشد. و استفاده از خدمات کوچینگ موفقیت بهترین سرمایه گذاری زندگی تان خواهد بود. شاد،پیروز و موفق باشید.

ثبت نام کوچینگ موفقیت