موفقیت باهدف گذاری

دومین کارگاه موفقیت با هدف گذاری
هدفگذاریمهدی خادمی پور هستم نویسنده کتاب موفقیت با تصویر سازی ذهنی ومدرس مهارت های موفقیت و بهبود فردی با یک کارگاه عالی،عملی و کاربردی دیگر با عنوان موفقیت با هدف گذاری شما را ملاقات می کنیم. در این کارگاه تکنیک های کاملا کاربردی در موردانعطاف پذیری عصبی و نحوه کاربرد آن در رسیدن به اهداف صحبت خواهیم کرد.

هدف گذاری

ما برای در اوج موفقیت درخشیدن به دوبال پرواز نیاز داریم یک بال پرواز تصویرسازی ذهنی است وبال دیگر هدف گذاری می باشد که در این کارگاه باهر دوبال پرواز اصولی و علمی آشنا خواهید شد.

در این کارگاه اصولی ترین تکنیک های موفقیت در هدف گذاری را آموزش خواهید دید. این یه کارگاه عالی،علمی و کاربردی که مطابق با علم نوروساینس تدریس می شود یه کارگاه کاملا مغز محور که نورون های مغز ما چگونه به ما کمک خواهند کرد که یک عادت خوب را جایگزین عادت های بد خودمان کنیم تا به اهداف و خواسته هامون برسیم.

از قدیم می گفتند که انسانها با استعداد خاصی به دنیا می آیند اما علوم اعصاب نوروساینس ثابت کرده است که با فعال کردن نورون های مغز مان می توانیم هر مهارتی را یادبگیریم .

ما در این کارگاه به شما آموزش خواهیم داد تا با بکار گیری نوروساینس به اهداف و آرزوی های خودمان برسیم.

سرفصل های این کارگاه:

هدف گذاری مالی (روانشناسی ثروت)

تصویرسازی ذهنی

چه تغییراتی میخواهید در زندگی شما رخ دهد؟

نورون ها چه مسئولیتی در مغز ما دارند؟

توجه و انگیزه چه تاثیری در ابجاد تغییرات دارند؟

تمرین عملی یا تمرین ذهنی؟

انعطاف پذیری عصبی چیست؟

با کاربرد مغزمان بیشتر اطلاع پیدا خواهیم کرد.

اگر دوست دارید در سال ۹۷ به اهداف خود برسید.

همین الان از طریق لینک زیر در سایت برگزاری همایش ها و رویداد های ایوند ثبت نام خود را قطعی کنید.            https://evnd.co/ZkBtg

بنابه تجربه بنده هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست و اگر شما الان با این دوره آشنا شدید پس آنرا به فال نیک بگیرید و فرصت را از دست ندهید!؟ به شما قول می دهم متفاوت ترین کارگاه خود را تجربه کنید.

ضمانت بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت شما از این کارگاه به محض اطلاع شما بصورت تلفنی یا حضوری وجه پرداختی شما بدون پرسیدن هیچ سوالی به حساب شما عودت خواهد شد.

هدف ما آموزش و ایجاد ارزش است.

به امید دیدار شما در دومین کارگاه موفقیت با هدف گذاری

شاد،پیروز و موفق باشید. 

توسط | 1397-02-12T22:15:25+00:00 اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۷|دسته‌بندی نشده|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام مهدی خادمی پور هستم نویسنده کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی مربی و مدرس توسعه فردی،بیش از 10سال است در زمینه موفقیت تحقیق و پژوهش میکنم سالهاست با مطالعه زندگی و کتاب های افراد موفق جهان سعی دارم جهان را به جای بهتری برای زندگی انسانها تبدیل کنم.

درج دیدگاه