کوچینگ موفقیت

ثبت نام کوچینگ موفقیت(لایف کوچینگ ،کوچینگ توسعه فردی،فن بیان و سخنرانی)

کوچینگ چیست؟

تاحالا شده در زمان هایی از زندگی شخصی یا کاری یا هر موضوع دیگه ای خسته،کلافه،خشمگین و افسرده و سردرگم باشید که خدایا الان با این مشکلات پیش اومده زندگیم چیکار کنم که حالم بهتر بشه و راه حل درست رو پیداکنم و به نتیجه دلخواه برسم؟خدمات کوچینگ وداشتن یه کوچ یا مربی خصوصی تو این زمان ها بهترین گزینه ای که می تونه شما را از سردرگمی نجات بده و با دقایقی گفتگو به کمک یکدیگر آرامش و آسایش رو در زندگیتون رقم بزنید.

کوچینگ یعنی راهنمایی گام به گام تا رسیدن به موفقیت

فرآیند کوچینگ به این ترتیب است که کوچ(مربی) به کوچی(مراجع) کمک میکنه که راه حل درست را در درون خودش پیدا کنه در واقع  کوچ با طرح پرسش های خوب،درست و بجا به زایش افکار کوچی کمک می کند تا خود طرف راه حل درست را پیدا کند دلیل آن هم اینست که بهترین متخصص زندگی هر کسی تنها خودش می باشد.

در واقع کار کوچ شناساندن نقاط قوت کوچی است

کوچینگ

چرا کوچینگ؟

چرا برای آموزش زبان انگلیسی و عربی و……ما به دنبال یک مربی برای خود یا فرزندان خود هستیم اما برای کسب مهارت های زندگی دنبال یک مربی که خودش قبلا تمام آموزش های مهارت های زندگی و بهبود فردی را گذرانده است نباشیم.آمار طلاق و اعتیاد و ورشکستگی و بی پولی وخودکشی و افسردگی نشان داده است که هر انسانی در قرن حاضر به کسب مهارت های زندگی و داشتن یک مربی درکنار خود بیشتر از هر چیز دیگری امروزه نیازمند است.

چرا هرچی برنامه ریزی و تلاش می کنیم باز به اهداف خود نمی رسیم؟

✔چرا با تمام تلاش و آگاهی های لازم باز احساس سردرگمی می کنیم؟

✔چطوری هدف گذاری علمی و کاربردی داشته باشم؟

✔آیا از تیپ شخصیتی خود آگاه هستید؟(درون گرایی یا برونگرا)

✔چطور در کسب و کار خود بدرخشیم؟

✔چطور زندگی زناشویی شادی رو تجربه کنیم؟

✔چطوری افکار منفی رو از خودم دور کنم؟

✔چطوری یک انسان پر انرژی و شاد باشم؟

✔چطوری انسان سالم و ثروتمندی باشم؟

✔چرا با تمام دارایی و ثروت باز از درون احساس شادی نمیکنم؟

✔چطور مدیریت زمان داشته باشم؟

✔چطور عادات بد خودم رو ترک کنم؟

✔چطوری با اعتماد بنفس بالا سخنرانی کنم؟

یادتون باشه موفق ها مربی دارند

تمامی خدمات کوچینگ بستگی به این دارد که شما به دنبال چه چیزی در زندگی هستید زمانی که شرایط بیرونی سخت وغیرقابل تغییر است تنها راه عبور از از بحران های روحی و روانی واقتصادی قوی تر کردن درون است،آموزش و یادگیری کوتاه ترین و موثرترین راه برای خودسازی وگذر از شرایط سخت است.

 • کوچینگ به شما کمک می کند که نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.
 • کوچینگ در هدف گذاری و تا رسیدن به هدف به شما کمک بزرگی می کند.
 • کوچینگ به خودشناسی و بهبود فردی شما کمک می کند.
 • کوچینگ به زندگی زناشویی و همسرداری و انتخاب همسر به شما کمک می کند.
 • کوچینگ شما را یک انسان با اعتمادبنفس و پر انرژی تبدیل می کنه؟
 • کوچینگ سطح زندگی شخصی و کاری شما را را ارتقاء می دهد.

ما از صبح که بیدار می شویم تا آخر شب ناخودآگاه در حال پرسش از خود هستیم:

بطور مثال:امروزچی بپوشم؟ چی بخورم؟چه کاری انجام دهم؟چرا هیچ چیزی مرا خوشحال نمی کند؟چراهیچکس منو دوست ندارد؟چرا اینقدر خوبی می کنم باز دیگران بدی می کنند؟چرااینقدر من بدبختم؟چرا اینقدر من تنهام؟چرا با این همه کار و تلاش باز اینقدر من بی پولم؟چرا………….؟

اگر نوع سوال پرسیدن خودمون را تغییر دهیم،زندگیمان هم تغییر می کند!

سوالات مثبت نتایج مثبت به همراه دارد

بجای سوالات منفی باید سوالات مثبت از خودمون بپرسیم که چه کارهایی می توانم انجام دهم تا خوشحال تر،شادتر،دوست داشتنی تر،خوشبخت تر،پولدارتر شوم؟

نمونه سوالات قدرتمندی که هر انسانی باید از خودش پرسش کند:

 • نسبت به سه سال گذشته آیا خوشتیپ تر شده ام یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا درآمدم بیشتر شده است یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا سلامت جسمی ام بهتر شده است یاخیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته آیا روابطم با خودم و اطرافیانم بهتر شده است یا خیر؟
 • نسبت به سه سال گذشته رضایت و خوشنودی ام از زندگی بیشتر شده است یا خیر؟

جواب دادن به سوالات بالا در واقع مهمترین ارزیابی ما از زندگیمان می باشد که اکنون در چه نقطه ای قرار داریم.

در واقع کار کوچ با طرح سوالات درست وبجا به شناساندن نقاط قوت کوچی کمک می کند و به او کمک می کند تا کلاف سردرگم زندگی خودش را پیدا کند.

کوچینگ موفقیت

چهار مرحله اصلی کوچینگ

 1. مشخص کردن مسئله واقعی کوچی
 2. تعیین اینکه الان در چه شرایطی قرار دارد
 3. تعیین اینکه می خواهد به چه شرایطی برسد
 4. ودرآخر اینکه چطور می خواهد به وضعیت دلخواهش برسد
کوچینگ بهبود فردی

کوچینگ

لایف کوچینگ چیست؟

لایف کوچینگ یا کوچینگ فردی(مربی زندگی) یکی از انواع کوچینگ است که کوچ به کوچی کمک می کند تا به اهداف شخصی که برای خودش مشخص کرده است برسد.همه انسانها دوست دارند نسبت به روزهای قبل خودشان رشد بیشتری داشته باشند و درجا نزنند ودر این مسیر گاهی دچار سردرگمی می شویم  و تمرکزمان را ازدست می دهیم که چه کارهایی انجام بدهیم وچه کارهایی انجام ندهیم ودچار احساسات خشم و ترس و خجالت  وناامیدی می شویم و درآن لحظه نمی دانیم که واقعا چه کاری انجام دهیم.

هرکسی به کوچ نیاز دارد،هرورزشکار یا هنرمند یا هر انسان موفقی که می بینید فردی را به عنوان کوچ در کنارش داشته است،کسی که به شما کمک کندبتوانید آنطور که دیگران شما را می بینند،خودتان را ببینید

در آن لحظات بودن یک مربی درکنار شما می تواند کمک بزرگی برای شمادر مسیر زندگی باشد، مربی که احساسات شما را درک می کند و بدون هیچ قضاوتی با صبوری کامل به صحبت های شما گوش فرا می دهد و  با پرسش های درست کمک می کند در آن لحظات سختی که دچار خشم و ناامیدی و ترس شده اید وکلاف زندگیتان از دستان خارج شده است را با امید و خوشحالی و شهامت  و احساس عالی جابجا کنید و راه درست را پیدا کنید.

مراحل لایف کوچینگ

شما در تمام جنبه های زندگی(ثروت،کنترل ذهن،خودشناسی وبهبود فردی،زندگی زناشویی و….) می توانید از خدمات کوچینگ بهره ببرید.

ابتدا کوچی یا مراجع به کوچ یا مربی مراجعه می کند و جلسه آغازین را با هم برگزار می کنند، یاتلفنی یا حضوری و کوچی مسئله یا هدف خودش را برای کوچینگ مطرح می کند و سپس کوچ و کوچی یکدیگر را ارزیابی می کنند که از جلسه آغازین نسبت به هم حس خوب و ارتباط موثری گرفته اند یا خیر  و اینکه کوچی چقدر فرد اهل اقدام و عمل می باشددر صورت ایجاد حس خوب و ارتباط موثر و انگیزه لازم برای کوچینگ دارد. به این نتیجه می رسند که همکاری خودشان را ادامه دهند و قرارهای هفتگی خودشان را فیکس می کنند.

و هر هفته کوچی قرار ها و اقداماتی را که انجام داده است را برای کوچ خودش مطرح می کند  و کوچ با مهارت های خودش مانند گوش دادن و طرح سوالات خوب و بازخورد به کوچی کمک می کند اگر مشکلی داشته باشد با طرح سوالات خوب راه حل درست را پیدا می کند. سپس قول و قرار های جدید تا هفته ای دیگر.

بیشتر افراد به من می گویند مطالبی که در مورد ایجاد تغیرات مثبت در زندگی می گویم بیش از حد ساده است و آن ها را از پیش می دانند،من هم می گویم بله و شرط می بندم به هیچکدام از آن ها عمل نمی کنید!

کوچینگ فن بیان و سخنرانی

کوچینگ فن بیان و سخنرانی

فن بیان و سخنرانی ازمهمترین مهارت هایی می باشد که هر انسانی در قرن حاضر باید به آن مسلط باشد چه در مدرسه و بخصوص دانشگاه و جلسات محل کار  و مجالس وجمع های خانوادگی بسیار نیازمند و ضروری می باشد.در واقع بعد از نیاز خوردن و آشامیدن و …. فن بیان و سخنرانی یکی ازمهمترین مهارت های اجتماعی که هر انسانی باید به آن مسلط باشه، از زبان خیلی از افراد جامعه، دانشجویان و کارمندان ارشد و مدیران خیلی از شرکت ها و اداره های دولتی شنیده ام که به دلیل نداشتن فن بیان و سخنوری نمی توانم در خیلی از جلسات و جمع ها شرکت کنم و ایده های خودم را آنجا مطرح کنم.بنا به همین شواهد و دلایل داشتن یک مربی فن و بیان و سخنرانی به شما کمک می کند که در تمام جلسات و جمع ها به راحتی سخنرانی کنید و با فن بیان و سخنرانی عالی بدرخشید.

اگر می خواهید با اطرافیان خود ارتباط خوبی برقرار کنید و روابط عمومی خوبی داشته باشید و دیگران از صحبت کردن شما لذت ببرند باید شما فن بیان خوب و عالی داشته باشید و کوچینگ فن و بیان و سخنرانی کمک می کند شما در هر جمعی بدرخشید.

سخنرانی

سخنرانی

برخی از مواردی که در کوچینگ فن بیان و سخنرانی بررسی می گردد:

 1. کوچ خصوصی فن بیان و سخنرانی
 2. مدیریت ترس و استرس از سخنرانی
 3. تکنیک های صداسازی
 4. تکنیک رفع خجولی و کم حرفی
 5. آداب و معاشرت
 6. آموزش اسلایدسازی سخنرانی
 7. نوشتن متن سخنرانی
 8. پیکربندی سخنرانی و………

شرایط برگزاری جلسات تمامی کوچینگ ها(لایف کوچینگ-فن بیان و سخنرانی-توسعه فردی)

 • مکان برگزاری :حضوری در دفتر یا مکان های عمومی،تلفنی یا بصورت تصویری 
 •  هر جلسه نیم ساعت تا یکساعت
 • مدت زمان هر کوچینگ سه ماه می باشد
 • ساعت و روز آن با هماهنگی طرفین می باشد

واما چرا من صلاحیت برگزاری برنامه کوچینگ را دارم؟

مهدی خادمی پور

مهدی خادمی پور

من مهدی خادمی پور سخنران،مدرس مهارت های موفقیت و خود شناسی هستم و نویسنده کتاب  پرفروش موفقیت با تصویر سازی ذهنی ،دارای گواهینامه کوچینگ و همچنین گواهینامه iQS انگلستان هستم که بیش از ده سال است در این حوزه تحقیق می کنم در این چند سال دوره های آموزشی زیادی رو برگزار کردم واینک سعی دارم شما را تا رسیدن به خواسته های زندگی از راه صحیح و علمی تا مقصد کوچ نمایم.

وقتی از یک کوه بالا می روید،تنها کسانی می توانند به شما راهنمایی دهند که قبلا آن کوه را فتح کرده اند،افراد عادی از همان ابتدا به شما خواهند گفت ،غیرممکن است!

 • در صورتی که علاقمند به استفاده از خدمات کوچینگ هستید مشخصات خود را در فرم زیر پر نمایید تا در اسرع وقت با شما جهت تماس گرفته شود.??

https://goo.gl/forms/cci6FfE4lGi84Aqy2

بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام بدهید، سرمایه گذاری روی خودتان است

 سرمایه گذاری خدمات کوچینگ

 1. لایف کوچینگ(مهارت های زندگی،توسعه فردی و خودشناسی) ۱۲ جلسه ۱۲ ساعت
 2. کوچینگ فن بیان و سخنرانی ۱۲ جلسه ۱۲ ساعت

هدیه دوره کوچینگ

 برای استفاده از خدمات کوچینگ همین حالا از طریق لینک زیر ثبت نام بفرمایید:

کوچینگ موفقیت

*لازم به توضیح است در صورت کمبود نقدینگی  به صورت اقساط سه ماهه شرایط پرداخت فراهم می باشد.

کوچینگ

آیا خدمات کوچینگ خدمات گرانی است؟

در مقایسه با چه نوع خدماتی باید به این سوال پاسخ دهیم آیا آموزش زبان انگلیسی خدمات گرانی است؟آیاثبت نام فرزندانمان در یک مدرسه فوتبال آموزش گرانی است؟آیا ثبت نام در مدرسه غیرانتفاعی گران است؟آیا کسب مهارت شنا یا هر آموزش دیگری گران است؟آیا خرید پوشاک و خوردن فست فود در طول یکسال خدمات گرانی است؟

تمامی خدمات کوچینگ بستگی به این دارد که شما به دنبال چه چیزی در زندگی هستید ۱۰۰ درصد به شما تضمین می دهم که در یک پروژه پرسود برای زندگیتان سرمایه گذاری می کنید و خیلی زود نتایج آنرا به وضوح در زندگیتان خواهید دید. و اما مجددا تکرار میکنم زمانی که شرایط بیرونی سخت وغیرقابل تغییر است تنها راه عبور از از بحران های روحی و روانی واقتصادی قوی تر کردن درون است،آموزش و یادگیری کوتاه ترین و موثرترین راه برای خودسازی وگذر از شرایط سخت است.

و مهمتر اینکه چقدر بر روی فکر و روح وجسم خودتان می خواهید سرمایه گذاری کنید بی شک مهمترین نیاز در قرن حاضر برای پیش گیری از خیلی بیماری های روحی و روانی و مشکلات زندگی ،نیاز به یک مربی در کنار خودتان می باشد.

کوچینگ

کوچینگ

اگر کاری را بخواهید انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر  کاری را نخواهید انجام دهید بهانه اش را…..

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت

مثل تمام مربی های حرفه ایی ما به کار خودمون ایمان داریم اما در صورت عدم رضایت از دوره فقط با یک تماس یا پیام به ما ،بدون هیچگونه سوالی از شمامبلغ ثبت نامی به شما بازگشت داده خواهد شد.

http://khademipour.com/product/%da%a9%d9%88%da%86%db%8c%d9%86%da%af-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa/

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

https://goo.gl/forms/cci6FfE4lGi84Aqy2

به امید دیدار شما

شاد،پیروز و موفق باشید.

توسط | ۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۳:۵۳:۵۳ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۷|دسته‌بندی نشده|۲s دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام مهدی خادمی پور هستم نویسنده کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی مربی و مدرس توسعه فردی،بیش از 10سال است در زمینه موفقیت تحقیق و پژوهش میکنم سالهاست با مطالعه زندگی و کتاب های افراد موفق جهان سعی دارم جهان را به جای بهتری برای زندگی انسانها تبدیل کنم.

۲ دیدگاه

 1. رها فروردین ۶, ۱۳۹۹ در ۱:۵۸ ب٫ظ - پاسخ

  سلام ممنون از مطلب خوبتون

  • مهدی خادمی پور فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۵:۰۸ ب٫ظ - پاسخ

   سپاسگزارم دوست عزیز
   امیدوارم به زودی خبر رسیدن به اهداف و رویاهاتون رو در همین وب سایت به اشتراک بگذارید.
   شاد،پیروز و موفق باشید

درج دیدگاه