چگونه تصویرسازی ذهنی کنیم؟

چطور تصویرسازی ذهنی کنیم؟

خیلی ها می گویند ما نمی توانیم در ذهن خودمان تصویری را ببینیم وتصویرسازی ذهنی انجام دهیم، یک سوال می پرسم رنگ درب خانه شما چه رنگی است و خانه شما چند اتاق دارد ؟ناخودآگاه درذهن شما تصویری از رنگ درب خانه و اتاق های خانه تان نمایان شد واین یعنی شما تصویرسازی ذهنی را انجام دادید، پیراهن یا مانتو مورد علاقه شما که بیشترین مواقع آن را می پوشید چه رنگی است باز هم ناخودآگاه شما پیراهن یا مانتو خود را تصویرسازی کردید.

برای دیدن تصاویر در ذهن یکی از تمرین ها ی دیگراین است که یک تصویر را مقابل خود نگه می داریم و تند تند شروع به پلک زدن می کنیم بعد چشمانمان را می بندیم سپس می بینیم  آن تصویر به آسانی در ذهن ما نمایش داده می شود،از چیزهای خیلی کوچک مثل لیمو یا سیب یا هر چیز دیگه ای  که راحتی هستید شروع به تمرین تصویرسازی ذهنی می کنیم.

آموزش تصویرسازی ذهنی

تصویرسازی ذهنی

چشمان خود را ببندید و مراحل آرام کردن بدن خود که در مقاله قبلی آموزش دیدی را انجام دهید.

در ذهن خود یک لیموترش را تصور کنید ببینید که به آشپزخانه منزل می روید یک لیموترش از یخچال بر می دارید چه لیموترش تازه ای است لیمو را در دستان خود گرفته و آنرا بو می کنیم چه بوی لذت بخشی انرا در یک پیش دستی می گذاریم سپس با چاقو شروع به نصف کردن لیمو می کنید در هنگام  نصف کردن لیمو مقداری از آب لیمو در پیش دستی می ریزد نصف لیمو را برمی دارید و کمی نمک هم روی آن می ریزید و سپس لیمو را به آرامی  نزدیک دهان می برید ومیل می کنید و طمع ترش لیمو را در دهان خود احساس کنید به به چه طمع ترش مزه نمکی دارد و حسابی طعم لیمو را در دهانتان مزه مزه کنید.

حال با شمارش معکوس مجدد چشمان خود را بازکنیدآیا بزاق دهان شما شروع به ترشح کرده است.

اگر بزاق دهان ترشح شده است شما به خوبی تصویرسازی ذهنی را با احساس کامل انجام داده اید.

بنابراین با تصویر سازی میوه ها شروع کنید و آرام آرام اجسام وچیزهای بزرگتری را تصور کنید تا در تصویرسازی ذهنی مهارت کامل را بدست آورید.

 

 

تصویرسازی ذهنی

اگر خانه مورد علاقه خودمان را می خواهیم تصویر سازی کنیم باید تصور کنیم و در خانه کمی قدم بزنیم به آشپزخانه برویم رنگ کابینت ها چه رنگی است؟ کابینت ها را باز کنیم و ظروف داخل کابینت ها را تماشا کنیم به پذیرایی خانه برویم و نحوه چیده مان مبل ها و سایر وسایل منزل را تماشا کنیم و مبل ها و پرده ها چه رنگی است؟

با جزئیات کامل رنگ اتاق،کف اتاق سرامیک است یا پارکت به حمام  برویم و به دوش ها وسرامیک کف توجه کنیم  سری به بالکن هم بزنیم واز آنجا فضای بیرون را تماشا کنیم ،درختان و گلها را در حیاط  ببینیم  با احساس  و شور و هیجان کامل تصور می کنیم.

کاملا همه چی را تصویر سازی می کنیم انگار واقعی واقعی است و به هیچ عنوان خواسته های خود را سانسور نکنید همه چی را آنطور که دوست دارید و لذت می برید تصویرسازی کنید.

ویژگی های یک تصویرسازی ذهنی خوب

 • هرچه بدن آرام تر باشد تصویرسازی بهتری خواهیم داشت
 • هرچه تصویربا احساس و شادی بیشتر بسازیم نتیجه بهتری می گیریم
 • تصویر سازی ذهنی با اغراق و تبلیغ باشد
 • در تصویر سازی صدا ها را بشنویم
 • در تصویر سازی رنگ ها را به وضوح ببینیم
 • تصویر سازی متحرک باشد
 • حالت چهره ما در تصویرسازی خندان و شاد باشد

استفاده از تصویرسازی ذهنی در تمام جنبه های زندگی

تصویرسازی ذهنی

شما می توانید صبح ها قبل از خارج شدن از رختخواب  یک روز  شاد و موفق را برای آن روز خود تصویرسازی ذهنی کنید وسپس از رختخواب خارج شوید بعد از چند مدت به راحتی می بینید چه روز شادتر وموفق تری دارید.

وقتی می خواهید به یک مهمانی بروید خود و مهمانان را در حالت شاد و دوست داشتنی تصویرسازی ذهنی کنید و آن وقت می بینید وقتی وارد مهمانی شدید چقدر شما و دیگر مهمانان شاد و بشاش و دوست داشتنی هستند.

در روابط با دوستان یا همسر و فرزندان خود را غرق در یک رابطه  شاد و عاشقانه تصور کنید آن وقت می بینید زندگی شاد تر و عاشقانه تری خواهید داشت هر روز از هر لحاظ شاد تر وبانشاط تر می شوید.

وقتی می خواهید به تعطیلات ومسافرت بروید خود را در طول سفر انسان شاد و مسئولیت پذیر و دوس داشتنی تصور کنید آن وقت می بینید تعطیلات ومسافرت بهتری خواهید داشت و از مسافرت خود لذت می برید.

می خواهید در محل کار درخواستی از همکاران و رئیس داشته باشید اول در ذهن خود برآورده شدن آن درخواست را تصویرسازی می کنید سپس درخواست خود را ارائه می دهید و می بینید بادرخواست شما موافقت شده است.

مسابقه ورزشی پیش رو دارید شب ها قبل از مسابقه خود را نفر پیروز و برنده  و موفق درآن مسابقه ببینید سپس خودتان نتایج فوق العاده آن را به وضوح می بینید.

در درس و کنکور و دانشگاه خود را یک انسان موفق و مسئولیت پذیر و درس خوان تصور کنید آن وقت می بینید  میزان قبولی شما در کنکور ونحوه درس خواندن شما چقدر تغییر کرده است. وقتی از لحاظ ذهنی رشد می کنید دیگر درس خواندن  برای شما لذت بخش تر می شود.

هرچه باور وتمرین شما بیشتر باشد موفقیت شما نیزبیشترخواهدشد.

 نمونه هایی از تجربه تصویرسازی افراد موفق در جهان

خانم کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک

تصویرسازی ذهنی

او وقتی با چشمان پر از اشک جایزه اسکار خودش را می گرفت در سخنرانی که داشت، گفت در نوجوانی هر وقت به حمام می رفتم شامپو را به عنوان جایزه اسکار در دست می گرفتم وتصور می کردم که جایزه  اسکار در دست من است و حاضرین در سالن درحال تشویق کردن من هستند ولی الان واقعا دیگه این که دست من است شامپو نیست جایزه اسکار واقعی است و از این بابت خوشحال هستم وتمام حضار او را تشویق می کردند.

چطور جیم کری یکی از بزرگترین کمدین های دنیا با قدرت تصویرسازی ذهنی به هدفش رسید.

تصویرسازی ذهنی

🎥فیلمش رو از طریق لینک زیر مشاهده کنید و لذت ببرید.👇👇

https://www.aparat.com/v/nt5Mr

 

آقای هادی ساعی قهرمان چندین دوره المپیک

تصویرسازی ذهنی

آقای هادی ساعی قهرمان چندین دوره تکواندو المپیک وجهان هم قبل از شروع مسابقه واقعی اول در ذهن خودش با حریف مبارزه می کرد و وقتی از لحاظ ذهنی بر حریف پیروز می شد سپس برای مبارزه واقعی و فیزیکی اقدام می کرد و بر حریفان خویش پیروز می شد.

📚دانلود کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

آلبرت اینشتین

تصویرسازی ذهنی

یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک دنیا آقای آلبرت اینشتین است که جمله معروفی دارد:

                                                          تخیل بالاتر از دانش است

آلبرت اینشتین با تخیل و تصویرسازی ذهنی توانست تئوری نسبیت را به جهانیان معرفی کند او خودش می گوید ساعت ها خودم را غرق در تخیل و سفر به فضا و زمان  می کردم و خودم را سوار بر نوری در اعماق کرات وکهکشان ها  تصورمی کردم اینقدر این کار را تکرار کردم تا بلاخره توانستم تئوری نسبیت را ارائه بدم.

پس وقتی دانشمند به این بزرگی می گوید تخیل بالاتر از دانش است چرا ما انسانها از این هدیه  بزرگ خداوند برای گسترش جهان هستی و رسیدن به اهداف و آرزوهای خودمان استفاده نمی کنیم.

بتهوون

تصویرسازی ذهنی

آقای بتهوون که یکی از بزرگترین موسیقی دان های جهان است در سن ۳۵ سالگی دچار ناشنوایی می شود اما مهمترین آثار او بعد از ۳۵ سالگی است از او رمز کارش را می پرسند می گوید من در ذهنم اول نت های موسیقی را می نوازم و گوش می دهم سپس در بیرون به بهترین آثار موسیقی تبدیل می شود. بله دوستان عزیزم تصویرسازی ذهنی برای ناشنوایان هم کاربرد عالی دارد.

هدف چیست وچگونه هدف گذاری کنیم؟

امیدوارم در تمام جنبه های زندگی خود از تصویرسازی ذهنی استفاده کنید ونتایج فوق العاده آنرا با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود کتاب فوق العاده جذاب در مورد تصویرسازی ذهنی 👇👇

📚کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

  شاد، پیروز و موفق باشید.

توسط | ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۴:۵۶:۱۵ آبان ۵ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|۲۹s دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام مهدی خادمی پور هستم بیش از 10سال است در زمینه موفقیت تحقیق و پژوهش میکنم سالهاست با مطالعه زندگی و کتاب های افراد موفق جهان سعی دارم جهان را به جای بهتری برای زندگی انسانها تبدیل کنم.

۲۹ دیدگاه

 1. […] چطور تصویرسازی ذهنی کنیم؟ […]

 2. […] ما به وجود می آورد بهترین زمان برای استفاده از جملات تاکیدی مثبت شب موقع خوابیدن و صبح بلافاصله پس از بیداری می […]

 3. حمزه اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ در ۷:۱۲ ب٫ظ - پاسخ

  سلام ممنون از مقاله خوب و کاربردی که تهیه فرمودید.
  آگاهیم نسبت به تصویرسازی ذهنی خیلی بالاتر رفت.
  امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید.

 4. رویا اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷ در ۷:۰۹ ب٫ظ - پاسخ

  سلام خیلی عالی بود
  بخصوص اون تصویرسازی که خونه مورد علاقه رو با جزئیات کامل توضیح دادید.
  متشکرم از شما

  • مهدی خادمی پور تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۴ ب٫ظ - پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ممنون از شما امیدوارم که اهداف و خواسته هاتون را با جزئیات کامل تصویرسازی ذهنی کنید و به تمامی اونها دست پیدا کنید.

 5. روح الله کنعانی تیر ۲۶, ۱۳۹۷ در ۵:۴۳ ب٫ظ - پاسخ

  سلام.ممنون آقای خادمی پور عزیز.خیلی عالی بود
  بنظرم توی تصویرسازی ذهنی،سخت ترین و لذتبخش ترین کار، ایجاد احساس واقعی رسیدن به خواسته است.
  من الان گوشی دستمه و دراز کشیدم وچنددقیقه پیش تصویرسازی ذهنی کردم.اینکه یه روزی دوباره میام این سایت و اون چیزی که توی دلم از خدا میخوام و بهش رسیدم و با کلی ذوق و شوق اینجا مینویسم و خیلی خوشحالم.

  • مهدی خادمی پور تیر ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام جناب آقای کنعانی عزیز
   مشتاقانه منتظره اون روز هستم که کامنت موفقیت ها تون رو بخونم و لذت ببرم و اگر تمایل داشته باشید در چاپ دوم کتابم تجربه تصویر سازی ذهنی شما را در کتابم چاپ کنم.

 6. مهدی پاکدامن مرداد ۱, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ - پاسخ

  خیلی عالی بود خیلی قشنگ توضیح دادهذبودین ازتون تشکر میکنم

  • مهدی خادمی پور مرداد ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۱ ب٫ظ - پاسخ

   سلام جناب آقای پاکدامن عزیز
   سپاس از همراهیتون 🌹
   امیدوارم همیشه شاد،پیروز و موفق باشید.

 7. یکی مثل خودت شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۲ ق٫ظ - پاسخ

  سلام. چند روزه که قرار بود یکی چند میلیونی برام بریزه اما نمیریخت و من حرص میخوردم و نگران میشدم.تا اینکه یک ساعت پیش یک صفحه از کتاب جوزف مورفی به نام قدرت ضمیر ناخؤدآگاه در مورد تصویر سازی رو خوندم و همینطور که روی مبل نشسته بودم تصور کردم که پولم تا بعد از ناهار ریخته میشه و برای اینکه ایمانم رو ثابت کنم نگرانیم رو کنار گذاشتم و در کمال خوشحالی ناهار خوردم. بعد از ناهار خواستم بیشتر راجع به تصویر سازی بخونم که این صفحه رو باز کردم براحتی مزه ترش لیمو که در ابتدای مقاله نوشته شده بود رو حس کردم و با همین روش لرزش پیامک بانک رو در دستهام حس کردم و گفتم به خواست خداوند همه چیز درست میشه. جالبه که هنوز مقاله تموم نشده بود که لرزش و صدای ویبره رو حس کردم و دیدم پول به حسابم ریخته شده. حالا تصمیم دارم در باقی مسائل زندگیم هم این تکنیک رو بکار ببرم.فقط حتما باید ایمانتون رو ثابت کنید حس کنید و به نتیجه مطمئن باشید

  • مهدی خادمی پور شهریور ۱۳, ۱۳۹۷ در ۴:۴۲ ب٫ظ - پاسخ

   سلام دوست عزیز
   خیلی متشکرم
   تجربه بسیار عالی را با ما و سایر دوستان به اشتراک گذاشتید
   بله وقتی احساس در تصویرسازی های ذهنی ما درگیر بشه بدون شک اون تصویری رو که میخواید را در واقعیت تجربه خواهید کرد.
   امیدوارم با تجربه ای که کسب کرده اید باز هم با موفقیت تجربه تصویرسازی های ذهنی خودتون را تکرار کنید و نتایج فوق العاده خودتون را با ما به اشتراک بگذاربد.
   شاد،پیروز و موفق باشید🌹

 8. Afsane شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱:۱۵ ب٫ظ - پاسخ

  باسلام
  چند وقتی بود ک میخواستم گواهینامه رانندگیم رو بگیرم ولی نمیتونستم تا اینکه با استاد خادمی پور عزیز مشورت کردم و ایشون گفتن بنویس ک تا تاریخ فلان گواهینامه تو دستته و تصویر سازی ذهنی کن با حس خوب و من هم تصور کردم دارم تو اتوبان رانندگی میکنم و موسیقی گوش میکنم الان خدارو شکر گواهینامه رو دارم دقیق مثل همون تصویر سازی ذهنی ک کرده بودم.
  باتشکر فراوان از استاد خادمی پور

  • مهدی خادمی پور شهریور ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱:۲۷ ب٫ظ - پاسخ

   سلام سرکار خانم افسانه گرامی
   تبریک میگم🌹
   خیلی خیلی خوشحال شدم از شنیدن تجربه موفقیت تون
   خدارو صدهزار مرتبه شکر بابت نعمت بزرگ تصویرسازی ذهنی که در درون هر یک از ما نهاده است و اگر با ایمان و باور کامل و احساس خوب این کار را انجام دهیم بدون شک تصویرسازی های ذهنی ما به واقعیت می پیونده.
   داستان های شما عزیزان روز به روز ایمان وباور من و سایر دوستان دیگر رابه تصویرسازی ذهنی قوی تر قوتر میکنه.
   منتظره خبرهای خوبتون هستم
   شاد،پیروز و موفق باشید🍀🌹🍀

 9. محسن مهر ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۰۴ ب٫ظ - پاسخ

  بسیار عالی
  من افسردگی گرفته بودم
  ولی با استفاده از تصویر سازی مثبت و اهدافم حالم بهتر شده ممنونم

  • مهدی خادمی پور مهر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۳:۵۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام محسن عزیز
   تبریک میگم به شما
   که از تصویرسازی ذهنی برای غلبه بر افسردگی خودتون استفاده کرده اید.امیدوارم که همواره برای رسیدن به اهداف و آرزوهاتون از تصویرسازی ذهنی استفاده کنید و به دیگران هم این تکنیک عالی رو آموزش دهید.
   شاد،پیروز و موفق باشید🌹🌱🌹

 10. نفیس مهر ۱۱, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۳ ق٫ظ - پاسخ

  سلام.روزتون پر از شادی.من یه سوال داشتم از خدمتتون.زمانی که شروع به تصویر سازی ذهنی میکنم ذهنم خیلی به اینطرف و انطرف میرود و از تصویر سازی اصلی دور میشوم.با اینکه زمانیکه متوجه میشوم به موضوع اصلی برمیگردم اما پس از گذشت چند دقیقه دوباره ذهنم از کنترلم خارج میشود و غرق در افکارم میشوم.چه باید بکنم؟

  • مهدی خادمی پور مهر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۳:۴۷ ب٫ظ - پاسخ

   سلام نفیس جان
   تبریک میگم و خوشحالم که شما هم جز ۳ درصد افرادجامعه هستید که از تصویرسازی ذهنی استفاده می کنید.
   ذهن انسان مثل میمونی می مونه که مدام از این شاخه به آن شاخه می پره و کنترل آن اوایل کمی سخته ولی به مرور با تمرین و تکرار کنترل آن را در دست خواهید گرفت.
   وکنترل آن مثل دنده ماشین می ماند ابتدا بصورت دستی باید آنرا عوض کنید اما بعد از مدتی که تمرین و تکرار می کنید اتومات میشه و شما بصورت متمرکز و به راحتی تصویرسازی ذهنی را انجام می دهید.
   در طول روز در هنگام شستشو دست وصورت خود فقط بروی شستشو تمرکز کنید و در هنگام غذا خوردن فقط برروی غذا خوردن خود متمرکز بشید هر کاری انجام می دهید فقط بر روی اون کار متمرکز باشید یعنی تمرین کنید در زمان حال باشید.
   و زمانی هم که تصویر سازی ذهنی انجام می دهیدهر وقت ذهنتون به جایی دیگه منحرف شد مجدد به آرامی به تصویر سازی خودتون برگردید.
   رمز موفقیت شما در تمرین و تکرار است.
   شاد،پیروز و موفق باشید🌹

 11. نیما آبان ۱۵, ۱۳۹۷ در ۷:۰۷ ب٫ظ - پاسخ

  ببخشید آیا واقعا با این کار ها که گفتین میشه یک تصویر رو برای ده ثانیه یا حتی بیشتر به طور واضح ببینیم من می تونم تصویر سازی ذهنی کنم اما یک تصویر رو به طور واضح نمی تونم ببینم اما اگر هم ببینم برای دو سه ثانیه است آیا می تون زمان این تصویر رو بیشتر کنم

  • مهدی خادمی پور آذر ۴, ۱۳۹۷ در ۷:۱۵ ب٫ظ - پاسخ

   نیما عزیز سلام
   ممنون از سوال خوبی که پرسیدید.
   بله ابتدا شاید دو یا سه ثانیه تصویر را بتوانید در ذهن خودتان ببینید و برخی مواقع هم شایدخیلی مخدوش تصویر را ببینید
   اما با تکرار و تمرین می توانید تصویرسازی ذهنی خودتون را به مدت چند دقیقه و کاملا شفاف انجام دهید.
   اول مراحل آرام سازی جسم و ذهن را کاملا انجام دهید در یک مکان آرام ،دوم یک هندوانه را در ذهن خودتان تصور کنید که با چاقو به دونیم تقسیم می کنید و سپس هندوانه را به چند قسمت کوچکتر برش می دهید و میل می کنید این تمرین را یک هفته در ذهن خودتان انجام دهید
   سپس تمرین و تکرار لازمه موفقیت شما در هرکاریست از جمله تصویر سازی ذهنی
   امیدوارم همواره شاد،پیروز و موفق باشید🌹

 12. […] چگونه تصویرسازی ذهنی کنیم؟ […]

 13. امیرحسین اسفند ۲۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ق٫ظ - پاسخ

  باسلام …یه سوالی داشتم تو تصویر سازی ذهنی….فرض کنیم کسی که هدفش جایزه نوبل باشه و بخواد تصویرسازی کنه اما معلوم نیست جایی میخواد جایزه رو بگیره چه شکلیه و یا دکوراسیون چیه و اطلاعتی نسبت بهش نداره….در تصویرسازی لیمو و چیزای دیگرکه تو سایت بود ما تصویر مشخصی داریم از اون ولی اگر مانند مثال بالا فقط تصویر مشخص از یک چیز داشته باشیم و تصویر چیزای دیگر برامون مبهم باشه چه باید کرد؟تصویرسازی باید فرضی باشه یا خیر؟؟؟

  • مهدی خادمی پور فروردین ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۳۴ ق٫ظ - پاسخ

   سلام امیرحسین جان
   متشکرم از سوال خوبتون
   از اینترنت عکس جایزه نوبل و مکان فعلی دریافت جایزه نوبل رو دانلود کنید و هر روز خودتون رو تصور کنید که جایزه نوبل رو گرفتید و حاضرین در حال تشویق و تبریک به شما هستند.
   شما نتیجه کار رو با خلاقیت خودتون تصویرسازی کنید
   مهم اینه که وقتی تصور می کنید،تصویرسازی ذهنی تون انگار براتون واقعی واقعی باشه و با تمام وجودتون انگار به اون خواسته رسیدید و حسش می کنید.
   امیدوارم تجربه نتایج خوبتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

 14. کلهر اسفند ۲۱, ۱۳۹۷ در ۵:۲۰ ب٫ظ - پاسخ

  ممنون خیلی عالی بود بسیار لذت بردم از مقاله خوب و کاربردیتون❤

  • مهدی خادمی پور فروردین ۵, ۱۳۹۸ در ۱:۲۳ ق٫ظ - پاسخ

   سپاسگزارم دوست عزیز🌱

 15. عارف اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ در ۲:۴۵ ب٫ظ - پاسخ

  سلام دوستان ممنون از سایت خوبتون ولی من هم یه نکته ای رو بگم که شاید دوستان استفاده نمایند.
  مهمترین دلیل برای رسیدن به خواسته وهدف با تصویر سازی ذهنی دیدن وقرار گرفتن تصویر سازی درلحظه ودرحال باشه نه درآینده نه در۱ دقیقه دیگه چون زندگی درحال است باید با تمام وجود دراین لحظه اون خواسته وهدفت رو تصویرسازی کنید این مهمترین نقطه هست چون درحقیقت زندگی درگذشته هست ونه آینده زندگی درحال ودرلحظه میباشد

  • مهدی خادمی پور خرداد ۱۰, ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ب٫ظ - پاسخ

   سپاس جناب عارف عزیز🌹

 16. مهران تیر ۳, ۱۳۹۸ در ۶:۲۲ ب٫ظ - پاسخ

  سلام استاد عزیز، وقت تون بخیر
  مقاله تون عالی بود
  ولی استاد من چه در مراقبه و چه در مدیتیشن ، و در هر حالتی که فکرشو بکنید نمیتون تصویرسازی انجام بدم ، ذهنم کاملا رها و آزاد هست ولی به جز تاریکی و سیاهی چیزی نمیبینم
  بسیار در عذابم و از این قضیه رنج میبرم
  تمرین سیب رو هم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم
  ممنون میشم کمکم کنید

  • مهدی خادمی پور تیر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۵:۲۳ ب٫ظ - پاسخ

   سلام مهران جان
   در حال آماده کردن دوره تصویرسازی ذهنی پیشرفته هستیم که آرام آرام بطور روزانه با تمرینات مخصوص همان روز طی ۴۰ روز شما در تصویرسازی ذهنی حرفه ای خواهید شد.
   به محض آماده شدن این محصول به اطلاع شما خواهیم رساند.
   شاد،پیروز و موفق باشید🌹

درج دیدگاه