چگونه ذهن ثروتمندی داشته باشم؟

 

یکی از نیاز های اساسی ما انسانها برای ادامه زندگی پول و ثروت است ما می توانیم به وسیله پول نیازهای خوردن و آشامیدن و مسکن و تفریحات خودمان را فراهم کنیم و هر چه پول و ثروت ما کمتر باشد تمامی نیازهای ذکر شده محدودتر می شود بنابراین ما برای اینکه انسان خوشحال تر وشادتری باشیم باید ذهن خودمان را به ذهن ثروتمندتری تبدیل کنیم.

تمام فقر و بی پولی ما ریشه در باورهای ذهنی ما  از دوران کودکی تا همین الان که در حال سپری کردن زندگی خودمان هستیم دارد باورهای محدود کننده و فقرساز ما اجازه ثروتمند شدن به ما نمی دهد ما خیلی وقت ها پول های بسیار زیادی بدست آورده ایم ولی در یک چشم بهم زدن می بینیم که تمام آن پول ها را از دست داده ایم زیرا ذهن ما ذهن فقیری است و هر چه بدست می آوریم را خیلی زود از دست می دهد.

از کودکی به ما آموخته اند که علم بهتر از ثروت است و پول چرک کف دست است پولدار ها انسان های ظالمی هستند و حق دیگران را خورده اند که به این ثروت رسیده اند پدر و مادرما مدام در حال دعوا بر سر پول بودند  که پول علف خرس نیست وفیلم هایی که دیده ایم ویا همین الان هم میبینیم برای پول می جنگند و می کشند وجنگ هایی که شاهد آن بودیم  بنابراین ما با حجم اطلاعات نادرست و باورهای نادرست در مورد پول و ثروت برنامه ریزی شده ایم وباور کرده ایم که پول بد است ،در ذهن ما پول مساوی با زجر و بدبختی حک شده است.

باید ذهن خودمان را مجددا برنامه ریزی کنیم و ویروس های ذهنی خودمان را پیدا کنیم باید باور ثروت را در ذهن و ضمیر خودمان نصب کنیم وقتی کامپیوتر ما دچار ویروس های بدی می شود خب تعویض ویندوز و نصب آنتی ویروس راه حل مشکل می باشد بنابراین راهی جز ایجاد باورهای جدید نداریم.

باید با پول آشتی کنیم باید با ثروتمندان آشتی کنیم وآنها را تحسین کنیم بایدبه پول احترام بگذاریم باید تماشای فیلم هایی که باورهای فقیری را در ما می سازند قطع کنیم باید ارتباط با کسانی که باورهای فقرساز را در ما به وجود می آورند قطع کنیم باید ورودی ذهنی فقر ساز را محدود کنیم و ببندیم دیگر وقت آن رسیده است که ثروتمند بشیم و ثروتمند بمانیم.

پول یک موجود کاملا زنده است

پول یک اسکناس فلزی و کاغذی نیست پول بی روح و بی انرژی نیست پول هم مثل تمام اجسام فیزیکی دیگر از انرژی است یک اسکناس ۱۰۰ هزار تومانی را در زیر یک میکروسکوپ قوی قرار دهید چیزی را که مشاهده می کنید اتم هایی هستند که با شدت در حال جنب و جوش و ارتعاش هستند، پول یک موجود کاملا  زنده است که دارای یک شعور هوشمند است باید با احترام با او برخورد کنیم باید با او حرف بزنیم بنابراین پول هم از فکر و انرژی ساخته شده است و هرچه انرژی و فرکانس ما نسبت به انرژی پول بهتر و مثبت تر باشد به سمت ما آسانتر و راحت تر می آیند و دیگر از دست ما فراری نیستند و ما به مغناطیس پول تبدیل می شویم.

افرادی هستند که از صبح تا شب کار می کنند ولی نمی توانند پولدار شوند چون نمی دانند که پول یک موجود هوشمند زنده است و دارای شعور و ارتعاش است به پول هیچگونه احترامی نمی گذارند اگر از ثروتمندی بپرسی پول چیه میگه  پول عشق است پول یه موجود دوس داشتنی است آنها به خوبی این موضوع را درک کرده اند که با پول با احترام برخورد می کنندبنابراین پول وثروت همیشه به سمت انها در حرکت است و همیشه از آسمان برایشان طلا می بارد.

تحسین ثروتمندان

هر موقع فرد ثروتمندی را درفامیل،خیابان و هرجای دیگر دیدیم به هیچ عنوان نگو این ها دزد و مال مردم خور هستند به هیچ عنوان این صحبت ها رو نکن چون داریم با احساس منفی وارتعاشات خودمان ثروت را ازخودمان دور می کنیم. وقتی ما ثروتمندان اطراف خود را تحسین می کنیم و نسبت به آنها احساس خوبی در خود ایجاد می کنیم در واقع ارتعاشاتی را از خود به جهان هستی ارسال می کنیم وجهان هستی هم به پول و ثروت هم ارتعاش با ما را برای ما فراهم می کند کاری که ما تا حالا برعکس آن انجام می دادیم.

هرجا خانه قشنگ و گرانقیمتی دیدیم  هرجاماشین قشنگ و گرانقیمتی دیدیم شروع به تحسین آنها کنیم و به وجد بیایم از این همه ثروت و خوشبختی دیگران هرگاه در جشن ها النگو یا گردنبند زیبا و گرانقیمتی دیدیم شروع به تحسین کنیم و به وجد بیایم از این همه فرواوانی و ثروت تا آنها را به سمت خود جذب کنیم.

رفت آمد در جاهای ثروتمند نشین

هر ازگاهی به مناطق ثروتمند نشین برویم و درآنجا با شور هیجان و احساس خوب قدم بزنیم و به تحسین ثروت و فراوانی درآنجا مشغول باشیم هر ازگاهی به استخرهای ثروتمندان برویم ودرآنجا شنا کنیم و با آنها به گب و گفتگو بپردازیم هر ازگاهی به مراکز خریدوآرایشگاههایی برویم که ثروتمندان به آنجا می روند این رفت و آمد ها کمک بسیار بزرگی از لحاظ ذهنی به ما می کند وقتی ما این مردم و این مکان ها را از نزدیک می بینیم در ضمیر ناخودآگاه  ثبت می شود و باور فراوانی و وفور نعمت در ما ایجاد می شود.

 

اصلاح گفتگوی های خود در مورد پول و ثروت

گفتگوهای خود را در مورد پول اصلاح کنید دیگر از کلمات نظیر ندارم ، بدهکارم،پول نیست،دستم خالیه استفاده نکنید وقتی شما می گویید ندارم ندار می شوید وقتی می گویید بدهکارم بدهکار می شوید وقتی می گویید پول نیست پول ها نیست می شوند وقتی می گویی دستم دست شما خالی از پول می شود دقت کنید از چه کلماتی دارید استفاده می کنید. همیشه بگویید خدا رو شکر من انسان توانگر و ثروت مندی هستم خدایا سپاسگزارم از این همه فراوانی و نعمت خدایا شکرت بابت ثروتی که به من عطا کردی.

تمرین فراوانی پول و ثروت ذهنی

یک کیف پول زیبا برای خود تهیه کنید و اسکناس های خود را صاف و کشیده درون کیف قراردهید هیچ گاه دیگر پول خود را مچاله در جیب قرار ندهید ، به پول خورده های خود هم به اندازه میلیون ها پول احترام بگذارید همان قدر که به یک اسکناس ۵۰ هزار تومانی تومانی احترام می گذارید به یک سکه ۵۰ تومانی هم احترام قائل شوید.دقیق مثل پدر و مادرفرزند کوچکی که به خانه ما  می آیند اگر ما نسبت به فرزند کوچک او با بی احترامی برخورد کنیم و فرزند آنها را تحویل نگیریم و تحسین نکنیم بدون شک پدر ومادر او از رفتار ما ناراحت می شوند دیگر به منزل ما نمی آیند.

پول را باخشم و احساس بد خرج نکنید

خریدها خود را با احساس خوب انجام دهید و بابت هر خریدی که انجام می دهید سپاسگزار باشید نسبت به خرج پول احساس بد و منفی نداشته باشید پول را باخشم و ناراحتی و احساس بد خرج نکنید هر گاه که پولی را خرج خرید یک محصول می کنید مثلا مبلغ ۱۰ هزار تومان خرج می کنید در ذهن خود بگویید خداروشکر۱۰۰ هزار تومان وارد حسابم شد فراموش نکنید ضمیرناخودآگاه ما زود باور است وهرچه به او بگوییم باور می کند و برای ما فراهم می کند.

برای کائنات برآورده کردن ۱۰۰۰ تومان و ۱میلیارد تومان هیچ فرقی نداره،میزان کم یا زیادی ثروتی که شما در ذهن خود باور کرده اید برای شما ملاک قرار داده شده است اگر باور کرده باشید که ۱ میلیاردتومان دور از دسترس شما می باشد همین باورذهنی شما  را از بدست آوردن این مقدار پول دور می کند.اگرباور کنیدکه بدست آوردن امیلیارد کار راحتی است بدون شک همین میزان ثروت را در زندگی خودتان خواهید ساخت این مقدار پول و ثروت همین حالا هم در کائنات موجود است و خیلی از انسانها از این میزان ثروت برخوردار هستند فقط شما باید ذهن خود را ثروتمند کنید تا به آن دست پیدا کنید.

اول برای خود مشخص کنید که چه میزان پول و ثروت می خواهید داشته باشید  و آنرا مکتوب بنویسید:

 1. دقیق مشخص کنید چه مقدار پول می خواهید(نگویدمن مقدار زیادی پول می خواهم) مثلا: من ماهیانه ۲۰۰ میلیون تومان درآمد دارم.
 2. تاریخ روزی که می خواهید این رقم را داشته باشید یاداشت کنید.

روزچهارشنبه مورخ ۲۱/۰۷/۹۷

 1. ایده یا طرح هایی را برای رسیدن به این رقم مشخص کنید.

من می خواهم موسسه آموزشی را ثبت کنم.

 1. بطور روزانه با شور و اشتیاق و خوشحالی بصورت جمله تاکیدی تکرار می کنید.(شب ها قبل از خواب وصبح ها بلافاصله بعد ازبیداری بهتر جواب می دهد)

من خداروشکرماهیانه۲۰۰ میلیون تومان درآمد دارم.

مقدار پولی که می خواهید بنویسید بستگی به باورهای ذهنی شما دارد مبلغی را بنویسید که در ذهن شما غیرممکن نباشد می توانید از مبالغ کوچک شروع کنید و به مبالغ بزرگتر برسید ولی نکته اینجاست که کائنات ۱۰۰۰ تومان و یک میلیارد تومان برایش هیچ فرقی ندارد این باورهای محدود کننده شماست که تفاوت بزرگی و کوچکی را ایجادمی کند.

تمرین ثروت سازی ذهنی

هر روز در ذهن خودتان ببینید که یک میلیون تومان وارد حساب شما شده است و آنرا تا پایان روز با احساس خوب خرج می کنید روز بعد ببینید ۲ میلیون تومان وارد حساب شما شده است وتا پایان روز آنرا با احساس خوب خرج می کنید روز بعد ۳ میلیون تومان وارد حساب شما می شود همینطور روزانه ادامه بدهید تا سه ماه و بالاتر وقتی مبالغ ذهنی شما بالا رفت آنرا  بصورت چک ببینید که در وجه شما صادر شده است.

مبلغ چک نهایی خود را  بنویسید و آن را در فرمت نمونه چک چاپ کنید و در تابلو آرزوهای خود قراردهید و هروز با احساس خوب تصویر سازی کنید که این چک را دریافت کرده اید و خوشحال شاد هستید از این موضوع طوری تصویر سازی کنید که انگار همین الان چک را دارید کاملا واقعی واقعی تصور کنید تمام احساسات خود را درگیر این موضوع کنید.

با اینکار شما در حال  برنامه ریزی وثروت سازی ذهنی هستید که شما را از لحاظ ذهنی به فردی ثروتمند تبدیل می کند وقتی از لحاظ ذهنی ضمیر ناخودآگاه شما باور کند دیر یا زود در خارج از ذهن شما ودر دنیای فیزیکی به واقعیت تبدیل می شود.خود را غرق در ثروت و فراوانی تصور کنید که هرآنچه می خواهید می توانید بخرید و کاملا توانگر و ثروتمند هستید.با این کار ایده های ثروت سازی به ذهن شما می آید که شگفت زده می شوید.

توسط | 1396-08-16T18:50:04-01:00 آبان ۱۶ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|۴s دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام مهدی خادمی پور هستم نویسنده کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی مربی و مدرس توسعه فردی،بیش از 10سال است در زمینه موفقیت تحقیق و پژوهش میکنم سالهاست با مطالعه زندگی و کتاب های افراد موفق جهان سعی دارم جهان را به جای بهتری برای زندگی انسانها تبدیل کنم.

۴ دیدگاه

 1. علی اکبر اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷ در ۵:۳۹ ب٫ظ - پاسخ

  سلام خیلی عالیه. برام جالب ایده شما.نظرات شما رو در این زمینه اگه بازهم هست خوشحال میشم برام بفرستید.

  • مهدی خادمی پور تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۸ ب٫ظ - پاسخ

   سلام دوست عزیز سپاسگزارم از شما،حتما در این زمینه مقالات بیشتری بر روی سایت قرار خواهیم داد
   همچنین می توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام مطالب ما را دنبال کنید.
   شاد،پیروز و موفق باشید

  • مهدی خادمی پور تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ - پاسخ

   سلام سپاسگزارم در اسرع وقت مطالب علمی و کاربردی در این زمینه را برای شما ارسال خواهیم کرد.

  • مهدی خادمی پور تیر ۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۸ ب٫ظ - پاسخ

   سلام ممنون از شما دوست عزیز حتما مطالب جدید را برای شما ارسال خواهیم کرد.
   همچنین می تونید از اینستاگرام ما mehdi.khademipourمطالب علمی و کاربردی ما را دنبال کنید.

درج دیدگاه